אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

איחסון אתרים - בניית אתרים - ושם דומיין
 
 
כחלק מנושא הקידום, ולפני פירוט טכניקות הקידום עלינו לדאוג שבסיס האתר שלנו יהיה איכותי ככל הניתן. אנו מעוניין להגיע לנקודת פתיחה של קידום אתר טובה ככל הניתן, ושלושת מקדמים שמופיעים בכותרת יכולים לתת לנו זינוק גבוה מאוד להתחלת קידום אתרים, אי הקפדה אל אחסון אתר במיקום נכון, בניית אתר איכותי, ושם מתחם מתאים מורידים ופגעים בסיכויי האתר שלנו להגיע למיקום מנצח.
לעניין איחסון אתרים, נרצה לבחור בראשונה בחברה שאנו יודעים וסמוכים שהשרתים שלהם גם מאובטחים כראוי, וגם פעילים 24 שעות בימממה, 7 ימים בשבוע, וכן הלאה. אמת שקשה לקבל מידע שכזה, אך יש לעשות מאמצי על בשביל לזהות האם החברה שאנחנו מועניין לרכוש את שרותיה הינה חברה רצינית. אתר שנופל פעמים רבות מקבל ניקוד שלילי בקידום מבחינת מנועי החיפוש, זהו צעד מונע ראשון בדרך לקידום אתרים איכותי. בחירת מקוםאיחסון אתריםכאמור חשובה לאין שעור, קרי, עלנו גם להתאים את מיקום גיאוגרפי, למיקום המדינה שבא אנו מקדמים את האתר, כלומר, אם אנו עוסקים בקידום אתר שבו נרצה שיקלידו בעברית לדוגמא דרוש טכנאי מחשבים אזי אנו מדברים על אתר ישראלי, שמקודם במדינה ישראל, קרי, נרצה לאחסן את האתר בשרתים במדינת ישראל. איחסון האתר במיקום שתואם למיקום קידום האתר מקנה יתרון בסיסי לאתר בעת קידומו.
בניית האתר מהווה עולם במלואו, וזו צריכה להיעשות ע"י איש מקצוע איכותי אשר מבין בתחום של הקמת אתר אינטרנט. מפאת העובדה שאנו עוסקים בקיום אתרים, ומאמר זה איננו יכול להסביר לכם כיצד להקים אתר, אפשר כן לציין נקודות חשובות בעת אפיון האתר ודרישתכם מהאיש הטכני שמקים לכם את האתר, בראשונה יש לשים לב שהוא מכניס לאתר מילים שקשורות לקידום שלכם, לדוגמא, אם אתם מקדמים מלל במנועי חיפוש של דרוש טכנאי מחשבים הרי שזה צריך להופיע באתר לפחות 3 פעמים בכל עמוד, אחרת, למנוע החיפוש קשה לקשר אתכם לאתר המקודם, מעבר לכך נדרשת אופטימיזציה. מבחינתכם הדגש החשוב ביותר שהאדם שבונה לכם את האתר, יבנה לכם אתר יחודי, יש לדאוג מראש, בצירוף לחוזה אם נדרש, שבונה האתר יתחייב שהוא לא משכפל את האתר שלכם לגורם אחר תוך שינוי מלל בלבד. כלומר, האתר שלכם לא יופיע במקום אחר רק שהמלל הפנימי שונה. תופעה זו תפגע משמעויות ביכול קידום האתר שלכם.
שם הדומיין מומלץ שיהיה קצר ככל הניתן וזאת בכדי להקל על הלקוחות שלכם. סוג הדומיין שוב נחלק לפי אזור, ואם ברצונכם להקים אתר שיקודם בארץ, מומלץ ששם המתחם יהיה בסיומת תואמת קרי, co.il.

 

כל הזכויות לכתיבת מאמר זה שמורות לח"מ

 

 


אודות אור מחשבים


אור טכנאי מחשבים
שמי אור, טכנאי מחשבים בתל אביב, נותן שירותי תיקון ותחזוקת מחשבים עד בית הלקוח.
בעל ותק בתחום המחשבים מעל 14 שנים עם ניסיון מוכח בתיקון ותחזוקת מחשבים לקהל הפרטי והעסקי.

הגעה מהירה בקריאת שירות תוך שעות ללקוחות בעיר תל אביב.
פתרון יעיל ומקצועי לכל תקלה במחשב במחיר הוגן. 


תיקון כל סוגי מחשבים נייחים וניידים בשירות אישי, הדרכות ושדרוג מחשבים .

השכלתי על תיכונית:  לימודי מחשבים, בניית ופיתוח אתרי אינטרנט במכללת האקריו, לימודי ניהול רשתות מחשבים, טכנאי מחשבים עם הסכמה A+ במכללת רמת גן.
הסמכה לניהול רשתות מיקרוסופט MCSA ו-  MCP, עם שליטה מלאה בחומרת מחשב נייד והשולחני. שליטה מלאה במערכות הפעלה ווינדוס, ידע רב וניסיון מערכות הפעלה מבוססות יוניקס, לינוקס, Mac OS.


בניית אתרים 2all