אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

התקנת מדפסת

מדריך מחשבים כיצד להתקין מדפסת במחשב

אתם יכולים להתקין מדפסת ב-2 דרכים: דרך חיבור USB או בדרך האלחוטי. להתקנת מדפסת אתם צריכים לדואג לדיסק התקנה שמגיע יחד עם המדפסת או להוריד את הדרייבר מאתר היצרן. התקנת מדפסת זה תהליך פשוט וקל וכל אחד יכול לעשות את זה בלי בעיה.


email  twitter  googleplus  youtube  linkedin  googlebuz  facebook 
     עודכן: יום ראשון,  10:30, 17/06/2018 | אור מחשבים

התקנת מדפסת, התקנת מנהל התקן של יצרן המדפסת

מנהל התקן או דרייבר מדפסת היא תוכנה שהמחשב שלכם זקוק לה כדי לתקשר עם המדפסת. לאחר חיבור המדפסת למחשב, קראו את ההוראות שהגיעו איתה ובצעו אותן. מדפסות מסוימות דורשות התקנת תוכנה עוד בטרם ביצוע החיבור, אולם אחרות ניתן לחבר מיד.

הדליקו את המחשב ואז פעלו לפי האפשרות המתאימה לצורכיכם:

- אם המדפסת שלכם היא מסוג "חבר והפעל",מערכת הפעלה חלונות תזהה אותה ותתקין את מנהל המתאים בלי שתצטרכו לעשות דבר. חברו את המדפסת אל המחשב בעזרת הכבל המתאים. כעת תתקין מערכת חלונות את כל שהיא זקוקה לו באופן אוטומטי, ובזאת סיימתם את ההתקנה.

- הכיסו את התקליטור או הדי-וי-די שהגיעו עם ההתקן ובצעו את ההוראות שיופיעו על המסך. לאחר סיום ביצוע ההוראות, המדפסת שלכם אמורה להיות מותקנת ומוכנה לשימוש, ובזאת סיימתם את ההתקנה.

- אם אף אחת מהאפשרויות הקודמות אינה מתאימה למצבכם, בחרו התחל, לוח הבקרה, מדפסות ובחלון המדפסות שיופיע, הקליקו על הכפתור "הוסף מדפסת"  כדי לאתחל את אשף הוספת המדפסת. אם זוהי האפשרות המתאימה לכם, המשיכו אל צעד הבא.

- באשף הוספת המדפסת, בחרו באפשרות "הוסף מדפסת מקומית", והקליקו על "הבא".

- במסך האשף שיופיע (מסך "בחר יציאת מדפסת"), עליכם להגדיר לאיזו יציאה (port) במחשב שלכם חיברתם את המדפסת. הקליקו על החץ המצביע כלפי מטה ליד השדה "השתמש ביציאה קיימת" ובחרו יציאה. סביר להניח שכדאי לכם לבחור ביציאה שמציעה מערכת חלונות. הקליקו על "הבא".

- במסך האשף הבא (מסך "התקן את מנהל המדפסות"), בחרו את היצרן ואז את סוג המדפסת. הקליקו על "הבא".

- במסך שייפתח, "הקלד שם מדפסת", בחרו שם למדפסת. אם אינכם רוצים שזו תהיה מדפסת ברירת המחדל (המדפסת שבה המחשב שלכם יבחר באופן אוטומטי), בטתו את הבחירה "קבע כמדפסת ברירת המחדל". הקליקו על "הבא".

- במסך שייפתח, הקליקו על "סיום" כדי לסיים את ההתקנה בעזרת אשף הוספת המדפסת.


ליצירת קשר עם טכנאי מחשבים וליעוץ טכנאי מחשבים התקשרו:0544509979מדריכים רשורים

התקנת דרייברים
התקנת ווינדוס 7
תיקון מחשב נייד
חיבור מרחוק
טכנאי מחשבים תל אביב
מסך כחול במחשב


 

תגיות: התקנת מדפסת


בניית אתרים 2all