אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

קורס טכנאי מחשבים

החל מאמצע שנות ה-90 מקצוע טכנאי מחשבים תפס תאוצה בזכות כניסה מאסיבית של מחשבי pc ומקינטוש (אפל mac) לבתים פרטיים. ירידה במחירי המחשבים הביאה לצריכה מוגברת של מחשבים, ובעקבות כך זמין מקצוע זה לאנשי מקצוע המעוניינים בפרנסה זמינה.
 
רכישת הידע בתחום זה איננה מסובכת ובעקבות עליה בדריכה לנתינת שירות קמו בתי ספר רבים המדריכים טכנאי מחשבים למקצוע זה.
קורס טכנאי מחשבים לרוב מקנה את הכלים האופטימאלים לרכישת מקצוע הנל אך ברוב המקרים הניגשים לקורס זה אינם מתחילים לעבוד במקצוע.
הסיבה נעוצה בכך שהקורס מהווה אבן דרך ברכישת ידע בעולם המחשוב, אך איננו מהווה אבן דרך בהפיכת אדם פרטי לנותן שירות מקצועי. מעבר לנותן שירות דורש מעט אסרטיביות ובטחון עצמי. אפשר שביצוע הקורס יעזור לכם להיכנס לעולם המחשוב, אך חשוב לציין כי לא הקורס יביא אתכם להפוך לנותני שירות בתחום תיקון מחשבי pc.
 
במאמר מוסגר, אני רכשתי את מיטב הידע והיכולת בצהל, משמע, הייתה לי הזדמנות לעבור הכשרה על חשבון הצבא אשר הביאה אותי קרוב יותר וממוקצע יותר בעולם זה. בנוסף לפני הצבא התעניינתי במחשבים, ותיקנתי מחשבים רבים, כך שרקע הוא דבר הכרחי. במילים אחרות, אדם ללא רקע בתחום המחשוב, שמעוניין להיכנס לעולם זה, אמליץ לו להימנע מפניה לקורס טכנאי מחשבים, בראשונה עליו לבדוק באופן אישי אם הוא מסוגל להתעניין בתחום גם ללא קורס. משמע, לקרוא מאמרים בתחום הטכנאי, לפתוח פורומים, אולי לקנות ספק של טכנאי פיסי, ובעצם, לפני הוצאה כספית של כמה אלפי שקלים, להסיק מסקנות לבד האם ההוצאה רלוונטית, כיוון שקורס טכנאי מחשבים לא יביא אותנו לאן שאנו רוצים להגיע, עלינו להגיע לבד, ואם יש לנו רצון רב להתעניין בכוחות עצמנו, רק אז הקורס יהווה מכפיל כוח, כל אפשרות אחרת עלולה להוות מכשול ואכזבה. אגבה את דברי בכך שאמליץ לכם לשוחח באמצעות פורומים עם אנשים שעברו קורסים.
 
כיצד איפה ניתן להיות נותן שירות בתחום תיקון מחשבים?
בהמשך לדברי, יש בראשונה לבצע את מיטב הפעילות האפשרית באופן עצמוני, הווה אומר, התעניינות, כניסה לאתרי מחשבים, למידה והכרת המקצוע, רכישת ספרות מקצועית (הרבה יותר זול מקורס של מכללה), פירוק המחשב, למידת רכיבים, ישנו מידע עצום ברשת האינטרנט, לא צריך להתאמץ, רק לבקש ממנוע חיפוש פופלרי תגיות של מילים רלונטיות, לדוגמא, רוצים ללמוד על חלקי המחשב ? רשמו במנוע החיפוש "חומרת מחשבים". האתרים שם יציעו לכם את מיטב המידע על חומרת מחשבים. מכאן ואילך תוכלו לפרק מחשבים, להרכיב, לדעת הכל על החלפת חומרה, וכדומה. כך גם לגבי תקלות מחשבים, ושאר מילות חיפוש אינסופיות שיוכלו ללמד אתכם. זכרו, את מיטב החומר בכל מקרה תצטרכו ללמוד לבד, משמע, קורס טכנאי מחשבים יקנה לכם רק את הכלים בשביל להפוך להיות טכנאי מחשבים, את מירב החומר תצטרכו ללמוד למד, הווה אומר, אם לא תתעניינו עכשיו, חבל כאמור להוציא כספים.
 

 

אתרים מומלצים:דיאטה,מדיטציה

 

בניית אתרים 2all