אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

דרייברים למחשב, הורדת דרייברים למחשב

הורדת והתקנת דרייברים למחשב

 
מנהל התקן או דרייבר באנגלית זה תוכנת מחשב שמקשר בין החומרה של המחשב ומערכת ההפעלה. כל התוכניות עושות שימוש דרך מערכת ההפעלה ווינדוס עם רכיבי חומרת באמצעות הדרייבר, לדוגמא צפייה בסרט משתמש בכרטיס קול וכרטיס מסך.אם הדרייברים לא מותקנים במחשב או נמחקו בטעות, אז יש לנו בעיה.

             


אחרי פירמוט מחשב והתקנת מחדש של מערכת ההפעלה  צריך להתקין את הדרייברים של המחשב. מחשב חדש מגיע עם דיסק עם כל הדרייברים. ברכישת מחשב או מדפסת חדשה או כל ציוד אחר אמור להגיע עם דיסק עם דרייברים. 
מערכת ההפעלה ווינדוס 7 וווינדוס 8 כוללים את מנהל התקנים, מומלץ להפעיל Windows Update בלוח הבקרה ולבדוק אם קיימים עדכונים.
 
כאשר אתם מאתרים את הדרייבר או את התוכנה שברצונכם להכיר וללמוד, הורידו אותם למחשב. קחו בחשבון שלעתים קרובות, כדי לצמצם את זמן ההורדה ולרכז את כל הקבצים הנדרשים בתור קובץ יחיד מאגדים את הדרייבר והקבצים הנספחים בקובץ מכווץ. במצב זה תצטרכו להשתמש בתוכנות Winzip או Winrar כדי לפתוח את הקובץ.


לאחר פריסת הקובץ יש שתי אפשרויות: אחת, שבין כל הקבצים יהיה קובץ התקנה דוגמת Setup או Install, ואז עלינו ללחוץ עליו לחיצה כפולה. אפשרות שנייה שיהיה קובץ עם סיומת inf , ואז צריך להתקין את הדרייבר דרך אשף הוספת חומרה חדשה, שבו תתבקש לציין את מיקום הדרייבר.

אם אתם מתכוונים לבצע התקנה מחדש של ווינדוס, כדאי שתדע שישנה תוכנה חביבה בשם Windriver ghost שיודעת לשמור בקובץ את כל הדרייברים שבמחשב, ואז תוכל פשוט לשחזר את הקובץ וכל הדרייברים יותקנו אוטומטית.


 אני ממליץ על תוכנת Iobit Driver Booster, שבאמצעותה תורידו את כל הדרייברים שהמחשב שלכם צריך, בלי כאב ראש וחיפושים ברשת. התוכנה עושה את העבודה בשבילכם, סורק ומזהה מנהלי התקן באופן אוטומטי, מוריד, מתקין ועושה חיים קלים.תוכנה נוחה וקלה לשימוש.


ניתן להוריד את התוכנה מכאן >>>


אחר הורדה תתחילו להתקין, תורידו את ה-V מ-"כן, התקן ASC בחינם" ותקליקו על "קבל והתקן".תלחצו "Next"


לפני ללחוץ על "הבא" תקליקו על "לא תודה"תקליקו על "סיום" אחרי התקנה תוכנה סורקת את הדרייברים ומוצאת מה צריך לעדכן ומה לא.


דרייברים לכרטיס קול
:

Realtek High Defenition Audio Driver

Realtek AC97


דרייברים לכרטיס מסך:

Nvidia / Geforce
ATI / Radeon


 מדריכים נוספים שיכולים לעניין אתכם

מדריך שימוש בתוכנת Ccleaner
תיקון מחשב נייד
הגדרת דואר אאוטלוק
התקנת ווינדוס 10
התקנת מדפסת
קניית מחשב
פירמוט מחשב
מחשב איטי ונתקע
מחשב לא נדלק
מסך כחול במחשב
תגיות: דרייברים למחשב, הורדת דרייברים למחשב, התקנת דרייברים למחשב, מנהל התקנים, דרייבר לכרטיס קול, דרייבר לכרטיס מסך, דרייברים ללוח אם, דרייברים לכרטיס רשת, דרייברים למחשב נייד


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים