אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

קניית מסך למחשב

כיצד לבחור מסך למחשב המתאים ביותר

חשוב להכיר כמה מאפיינים עיקריים של המסך  עוד לפני שאתם רוכשים. לאיזה צרכים, מה שימוש? במשרד או בבית, איזה גודל, למשחקים או צפייה בסרטים...

             


צגים הם החלונות לתכולת המחשב שלכם. אם תבחרו לקנות מחשב שולחני, ייתכן שהצג שתקבלו יתאים לצורכיכם. אם אתם זקוקים למסך מתקדם יותר, תוכלו לשדרג אותו.
מסך טוב יכול להקל על עיניכם בעת השימוש במחשב. ככל שהתמונה חדה יותר, כך יראו תמונות החופשה שלכם או משחק  הווירטואלי מרשימים יותר. בעת רכישת מסך למחשב, הביאו בחשבון את הגורמים הבאים:

גודל: צגים עבור המשתמש הממוצע מגעים בכל גודל אפשרי, החל מ-10 אינץ  במחשבים ניידים הקטנים ביותר ועד דגמים של 22 אינץ עבור מחשבים שולחניים. בדרך כלל צגים גדולים יותר הם גם יקרים יותר. על אף שצג גדול תופס מקום רב יותר במרחב, לעתים הבסיס שלו – החלק המונח על השולחן – אינו גדול במידה משמעותית מבסיסיהם של מסכים קטנים ממנו.

איכות תמונה: האיכות יכולה להשתנות במידה רבה מצג אחד למשנהו.במהלך החיפוש תיתקלו במונחים כמו מסך שטוח, בהירות ורזולוציה. רזולוציה של הצג מייצגת את מספר הפיקסלים היוצרים את התמונה הנראית על המסך.ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך התמונה חדה וצלולה יותר.

עלות: הצג הזול ביותר עשוי להיות זה שנמכר בחבילה אחת עם המחשב, וחלק מהצגים האלה מספקים בהחלט.עם זאת, בקניית מערכת מותאמת אישית  ניתן בדרך כלל לשדרג את הצג בעת הקנייה.מחירי צגים הנרכשים בנפרד מהמחשב נעים בטווח שבין 800 שקלים ל 5000 שקלים ואפילו יותר מזה. מומלץ לבדוק את המסך בעצמכם כדי לוודה שהגודל ואיכות התמונה מצדיקים את העלות.

מהירות תגובה: הכי פשוט: מהירות התגובה זה המהירות בה מגיב המסך למחשב. המהירות נמדדת במילישניות.  

חיבורים ויציאות: המסכים מתחברים למחשב באמצעות חיבורי VGA או DVI.

ליצירת קשר עם טכנאי מחשבים ולייעוץ טכנאי מחשבים התקשרו:0544509979


תגיות: קנית מסך למחשב, כיצד לבחור מסך למחשב


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים