אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

ווינדוס 7
ווינדוס 7, מערכת ההפעלה מבית מיקרוסופט הכי פופולריט עד היום


             


מערכת ההפעלה ווינדוס 7 זו מערכת הכי פופלרית שרוב או קימת כל המחשבים משתמשים בה. זה מערכת הפעלה די קלה ופשוטה לשימוש, עובדת מהר ובלי יותר מדאי תקלות.

 


 
רגע של מחשבה אישית
 
מדוע חברת מיקרוסופט לא החליטה למנף את הצלחת מערכת אקס-פי ?

אכן הוצאת גרסאות התיקון להלן sp1 וכן sp2 ולאחרונה חבילת התיקון sp3 היו אבני דרך ששדרגו את הגנת המידע ותיקון באגים במערכת אקס-פי אך נשאלת השאלה, מדוע מיקרוסופט לא החליטה לשדרג את מערכת אקס-פי פשוט לגרסא מתקדמת יותר ? משמע, להוציא חלנות אקספי- 2, 3, 4 וכו'.

שדרוג מתמיד של הגרסאות היה נותן מענה להתיישנות המערכת וכל בעיותיה, וכן מאפשר למיקרוסופט להתכונן טוב יותר לקראת הוצאה של מערכת שונה לחלוטין. עקב אי ההצלחה בשדרוג האחרון של ויסטה שלקח זמן רב כל כך , נשארנו עם מערכת מיושנת, וטלאים של עדכונים בשם sp1, 2, 3.
 
מערכת הפעלה מסוג אקס-פי עם גרסאות חדשות היו נותנים מענה מעולה לשוק, דרייברים חדשים למדפסות, תאימות עם חומרה חדשה, וכל מה שנדרש בשביל גם להשאיר מערכת תקינה ורלוונטית לתקופה זו, וגם לתת למיקרוסופט מספיק זמן לשקוד על פיתוח חדש ואלגנטי.
 
אין ספק ששינוי גרסא של דוס בסוף שנות השמונים, תחילת שנות ה-90 לא היה קשה במיוחד, כיוון שדוס היה דוס, והשינויים היו מינורים בין גרסה לגרסה. אפשר שכדאי למיקרוסופט אולי ליישם שוב את תהליך השדרוג שהיה בעבר, ובכך לשחרר מעט לחצים מהשוק.

עדכוני התוכנה מהאינטרנט אינם מספקים, ולעיתים רבות מעייפים את הלקוחות. העדכונים לא תמיד עוברים בהצלחה, ובעיות חדשות נוצרות כוון שהללו לא הותקנו מראש עם המערכת.
 
 התקנת ווינדוס 10


הגדרת דואר אתקטרוני בתוך אאוטלוק 2207


הגדרת נתב אלחוטי, הגדרת אבתטחה בנתב


התקנת מערכת ההפעלה ווינדוס 7מאמרים קשורים לנושא


 

תגיות: ווינדוס 7, התקנת ווינדוס 7, הורדת ווינדוס 7

 בניית אתרים 2all