אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979


אנטי וירוס חינם מומלץ

איזה אנטיוירוס חינם כדאי להתקין במחשב

איזה תוכנת אנטיוירוס חינמית, חזקה ויעילה מומלץ להתקין לסריקת וירוסים במחשב, מה עדיף להתקין בחינם או בתשלום? התקנת אנטיוירוס להגנה מפני וירוסים.

                פורסם: יום שלישי, 02 ביוני 2015, 20:20 | אור מחשבים

התקנת תוכנת אנטיוירוס חינמית


גלישה קבועה באינטרנט וחיבור של כוננים חיצוניים כדוגמת הסמארטפונים , חושפים את המחשב לווירוסים ורוגלות לא משנה כמה נקפיד לבדוק אלו קבצים מועלים על המחשב- אין הדבר מספיק.

המחשב שלנו חשוף כל הזמן לווירוסים, סוסים טרויאנים ורוגלות. לעיתים לחיצה על פרסומת גורמת להתחלת הורדה אוטומטית של קובץ פגום המכיל וירוס, או פתיחה בהיסח הדעת של מייל ממקור לא מזוהה גורמת תוכנת ריגול על המחשב שלנו.

יש כיום בשוק לא מעט תוכנות אנטי וירוס, המספקות סריקה מקיפה בשעה קבועה וגם הגנה בזמן אמת. חלקן הגדול בתשלום, אך יש לא מעט גרסאות חינמיות מצומצמות של התוכנות או גרסאות מלאות של תוכנות אנטי וירוסים שלא מביישות שום אנטי
וירוס בתשלום. אני ממליץ על תוכנות אנטיוירוס בחינם. כל האנטי וירוסים בתשלום הן "כבדות" על המחשב, בעלות פונקציות נוספות כמו פיירוול ותמיכה ומומלץ להתקין אותן רק על מחשבים חזקים. 

הורדת והתקנת אנטי וירוס בחינם


Microsoft Security Antivirusתוכנת אנטי וירוס של חברת מיקרוסופט, Microsoft Security Essentials מהגנת מפני וירוסים ורגלות ועדיף על כל האנטיוירוסים חינמים אחרים.
תוכנה זו ניתנת לחינם למי שיש ברשותו מערכת הפעלה מקורית של חברת מיקרוסופט.
מדובר באנטי וירוס נפוץ מאוד שמאבטח מצויין את המידע  שלכם ומגן מפני וירוסים. תוכנה זו קלה מאוד , אפילו יחסית לתוכנות האנטי וירוס הנזכרות למטה, חסרונה הוא שאם מערכת ההפעלה שלכם לא חוקית- לא תוכלו להתקין אותה.

ניתן להוריד מיקרוסופט אנטי וירוס מכאן >>>בסרטון זה אני מראה לכם כיצד להוריד ולהתקין מיקרוסופט אטניוירוס.


אנטיוירוס חינם מומלץהתוכנה המוכרת ביותר ששמה הולך לפניה היא AVG.זו תוכנה חינמית שניתנת להורדה בכל מחשב.
היא מספקת הגנה מלאה, כולל סריקה נגד ווירוסים בזמן קבוע הניתן להגדרה- למשל עם הדלקת המחשב, או בשעה ספציפית שתקבעו.
יתרונה הגדול הוא שאינה תופסת נפח רב. מדובר בתוכנה הפועלת כל הזמן ברקע של המחשב בכדי לספק הגנה בזמן אמת, ואם זו הייתה תוכנה כבדה היא הייתה מאיטה את המחשב. ממשק ההפעלה קל ונגיש למשתמש.אנטיוירוס חינם מומלץהאנטי וירוס הבא המוכר הוא AVIRA. בטח נתקלתם בסימן המטריה האדומה המוכר. כאשר המטריה פתוחה סימן שהמחשב שלכם נמצא תחת הגנה, וכאשר המטריה סגורה סימן שאחת מאופציות ההגנה כבויות. גם כאן מדובר בתוכנת אנטי וירוס חינמית, הקלה מאוד לתפעול. התוכנה מספקת הגנה בזמן אמת וסריקה לפי דרישה. ישנן אופציות נוספות בתשלום. חיסרון אחד של התוכנה מתגלה לאחר שנה. לאחר שנה תתחילו לקבל הצעות למייל לרכישת התוכנה ופרסומות. ניתן לבטל אופציה זו וניתן להמשיך להשתמש בתוכנה ללא חסימה של אחת מהפונקציות, יחד עם זאת מדובר בתזכורות מדי שבוע שמציפות את המייל.אנטיוירוס בחינםתוכנת אנטי וירוס נוספת הוא AVAST. מה שמייחד תוכנה זו מקודמותיה זו האופציה לסרוק ולהגן גם מפני ווירוסים וגם מפני סוסים טרויאנים. מדובר בתוכנה יעילה ביותר המספקת הגנה מקיפה. יחד עם זאת, עבור מחשבים איטיים וישנים אשר זיכרון הRAM עד 256 התוכנה תיקח נפח חשוב מהזיכרון ותאט את המחשב. רצוי להדגיש כי כמעט כל מחשב שנוצר בשבע שנים האחרונות מכיל זיכרון RAM גדול יותר.
אנטיוירוס בחינםחשוב שהמחשב יהיה מוגן גם מפני סוסים טרויאנים ורוגלות. התוכנה הטובה ביותר שתמצאו היא MALWAREBYTES ATNI MALWARE מדובר בתוכנה המציעה שלושה סוגי סריקות, סריקת בזק- למקרה שהמחשב מאוד איטי ואתם חייבים להיפטר מידית מתוכנה הזדונית שהותקנה עליו, סריקה מקיפה האורכת יותר זמן אך מדוקדקת ביותר והגנה בזמן אמת. אופציית ההגנה בזמן אמת בתשלום, אך תוכלו ליהנות ממנה ל 30 ימי ניסיון. גם בלי אופציה זו מדובר בתוכנה מעולה המזהה את הרוגלות והסוסים הטרויאנים ומסירה אותם. ממשק ההפעלה של התוכנה תומך בעברית. שילוב של אנטי וירוס ביחד עם תוכנה להסרת רוגלות וסוסים טרויאנים מספק הגנה מלאה למחשב שלכם, וכל זה בלי להוציא שקל אחד מהכיס וללא פרסומות קופצות.


אולי יעניין אותך גם...


תיקון מרחוק - תיקון מחשב באמצעות שליטה מרחוק, מדריך מחשבים
התקנת ווינדוס 10- מדריך כיצד להתקין מערכת ההפעלה ווינדוס 10, צעד אחרי צעד.
התקנת ווינדוס 7 - מדריך להתקנת מערכת ההפעלה הכי פופולרית מבית מיקרוסופט ווינדוס 7.
תיקון מחשבים בתל אביב- דף בית אור מחשבים בתל אביב
מדריך שימוש בתוכנת CCLEANER - תוכנה נהדרת לניקוי המחשב מכל משה לא בשימוש במחשב.
לימוד טכנאי מחשבים - קצת אסבר למישהו שרוצה ללמוד טכנאי מחשבים.
ניקוי וירוסים במחשב - מדריך מחשבים כיצד לנקות את המחשב באמצעות תוכנת Malware bytesתגיות
: אנטיוירוס חינם מומלץ, תוכנת אנטיוירוס חינמית, אנטיוירוס בחינם להורדה, התקנת אנטיוירוס בחינם


אנטיוירוס חינם מומלץ
  התחבר  
נושא ההודעה תגובות כותב ההודעה צפיות תאריך
כרטיס קול לא עובד   [ אורח ] יהודית 281 21/04/2017 19:23
מה אתה אומר על האנטי וירוס של מקאפי?   [ אורח ] ניר-אל 445 12/02/2017 15:48
MALWAREBYTES ATNI MALWARE   [ אורח ] חנה 921 10/10/2016 17:40
מדריך שימושי   [ אורח ] עדי 1517 29/12/2014 11:06
דף : 1     1 |    >>1
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים