כפי שנהוג לתאר את התקדמות המחשב, ולהציג כיצד המחשב הביתי שפעם נחשב שיא הקידמה הולך ונעלם לטובת המחשב הנייד שקרוב היום בו הוא ייעלם לטובת הטאבלטים למיניהם, כך אפשר לתאר את התקדמות מערכות ההפעלה ואתרי האינטרנט. מה שהתחיל עם מערכות חלונות למיניהם ואתרים משוכללים, יש מי שכבר את המחליפים שלהם, האפליקציות.

רק כדי לסבר את האוזן מעט, הנה כמה נתונים אודות מה שהפך מתחילת שנות האלפיים למשהו שאף אחד מאיתנו לא יכול בלעדיו:

למה משתלם ללכת על אפליקציה? 

פיתוח אפליקציות לאייפון או לאנדרואיד, הוא שלב נוסף הן בהתפתחות הטכנולוגית של המחשב (או יותר נכון של הטאבלטים והסמראטפונים) אלא גם התפתחות נוספת בקשר שבין הצרכן לעסק ובחווית הגלישה של הצרכן.

אם עד כה, בזמן הקצר בחיי הגלישה מהפלאפון , נאלץ הגולש להיכנס לדפדפן , לרשום או לבחור מתוך המועדפים את האתר אליו הוא רוצה להיכנס, ולגלוש בו באופן שהוא לא תמיד מתאים למכשיר בו הוא משתמש (רוב האתרים נבנים כך שהם יהיו מותאמים למחשב רגיל ולא לסמארטפון או טאבלט), אז שבאמצעות פיתוח אפליקציות לאנדרואיד (מערכת ההפעלה של גוגל) או למערכות ההפעלה אחרות, יכול הגולש ליהנות מיכולת גלישה מותאמת למכשיר וכן פשוטה וקלה יותר.

הוא פשוט לוחץ על האפליקציה ומיד נכנס לאתר. אצל רוב האנשים האפליקציות המועדפות, מופיעות כבר בעמוד הבית של האתר , מה שמקל עליהן את הגישה אליהן.

זה לא הדבר היחידי ששינה את חווית הגלישה של הצרכן וזה רק חלק אחד משופר בנדבך בקשר שבין הגולש לבתי עסק, הנה מספר דוגמאות שיסבירו מדוע אפליקציות הם העתיד, וכיצד הם יכולים לשנות את הקשר בינכם לבין הלקוחות באופן מהותי.

אתר זה מיועד לתת לכם את כל החומר אודות בניית אפליקציות במטרה לעזור לכם למצוא מפתחי אפליקציות מהרמה הגבוהה ביותר לעסק. אחרי שהאינטרנט שינה מקצה לקצה את עולמנו, באים האפליקציות השונות ולוקחות את האינטרנט צעד אחד קדימה. אל עולם בו הכל מיידי, ישיר, וזמין.

בואו תקראו כאן אודות פיתוח אפליקציות לאייפון, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, פייסבוק וכיצד זה יכול לעזור לעסק שלכם. אנחנו נשמח גם לקשר אתכם למפתחי אפליקציות שונים, כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנחנו נדאג שהם יחזרו אליכם בהקדם